DofE ir verslo partnerystė

The Duke of Edinburgh’s International Award nuolat bendradarbiauja su didžiausiomis verslo įmonėmis, kurios suinteresuotos geresnėmis jaunimo įsidarbinimo galimybėmis, nes jie ir bus jų ateities darbuotojai bei klientai.

Bendradarbiaudama su DofE apdovanojimais jūsų įmonė gali įgyvendinti savo socialinės atsakomybės tikslus ir taip nuosekliai kurti savo įvaizdį:

1.      Pagalbos bendruomenei programa

Dirbdami kartu su jumis pasieksime tvarios ir ilgalaikės socialinės naudos. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, jūs galite sudaryti sąlygas DofE apdovanojimų programoje dalyvauti mažiau galimybių turintiems jaunuoliams (neįgaliesiems, atitinkamoms socialinės atskirties grupėms). 

2.      Lyderystės programa

Kartu su jumis sukursime arba patobulinsime jau esamą jūsų darbuotojų (iki 24 metų) tobulėjimo bei skatinimo programą. Ši „DofE apdovanojimų versle“ galimybė jau yra išbandyta daugybės verslo įmonių Jungtinėje Karalystėje, Indijoje, Australijoje ir Singapūre bei vertinama kaip ypatingai naudinga tiek darbuotojams, tiek darbovietei.

3.      Darbuotojų savanorystės ir komandiruočių programa

Bendradarbiaudami su jumis sudarysime savanoriškos veiklos galimybes jūsų įmonės darbuotojams. Verslo įmonės renkasi šią programą norėdamos sustiprinti savo prekinio ženklo pozityvų įvaizdį ir paskatinti įmonei naudingą darbuotojų elgesį bei asmenines savybes. Mielai patarsime, kaip jūsų darbuotojai efektyviausiai galėtų prisidėti prie gerovės kūrimo savanoriaudami.

 

"Aš visada norėjau dirbti organizacijoje, kuri ne tik siekia pelno, bet ir rūpinasi savo darbuotojais bei planeta, kurioje gyvename. Didžiuojuosi, kad HSBC yra būtent tokia įmonė ir skatina savo darbuotojus daryti paprastus, bet efektyvius žingsnius, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi. Dalyvavimas DofE programoje yra ne tik puiki galimybė darbuotojui išsikelti paprastus ir realius tobulėjimo tikslus, bet ir paskatina jų siekti.“

 

Aloysius Chrispin Franklin,

Customer Service Executive HSBC India

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame