DofE apdovanojimų dalyvių istorijos

 • Augustas Gudelis

  Augustas Gudelis

  Augustas iš Panevėžio 5-osios gimnazijos, DofE apdovanojimų ceremonijos metu kalbėjo: "DofE programa man atvėrė daugybę naujų kelių."

 • Brigita Mažuknaitė

  Brigita Mažuknaitė

  Brigita iš Joniškio "Aušros" gimnazijos yra pasiekusi DofE bronzos, sidabro ir šiemet jai buvo įteiktas aukso ženklelis, tiesiai iš Jungtinės Karalystės princo Edvardo rankų.

 • Dobilė Minkutė

  Dobilė Minkutė

  Dobilė DofE programoje dalyvavo UAB PricewaterhouseCoopers organizacijoje. Šį spalį merginai įteiktas DofE aukso ženklelis.

 • Vilius Kliminskas

  Vilius Kliminskas

  Vilius iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, džiaugiasi, kad DofE programa padėjo apmąstyti ir suprasti ko nori gyvenime.

 • Miglė Gindrėnaitė

  Miglė Gindrėnaitė

  Miglė iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos, šiuo metu siekianti sidabro ženklelio, teigia, kad dalyvaudama DofE apdovanojimų programoje suprato, jog reikia nebijoti klysti ir kaip įmanoma daugiau pasitikėti savo jėgomis.

 • Medardas Meškuotis

  Medardas Meškuotis

  Medardas iš Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, šiuo metu siekia sidabro ženklelio, jo teigimu, DofE programa yra galimybė jaunam žmogui šiame be proto greitai „lekiančiame“ pasaulyje atrasti laiko padėti sau.

 • Klaudija Bružaitė

  Klaudija Bružaitė

  Klaudija iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, pasakojo, kad dalyvaudama DofE apdovanojimų programoje, ji ne tik labiau pažino save - atrado savo silpnybes bei suvokė stiprybes, tačiau ir susirado naujų draugų, su kuriais judėti pirmyn ir dalintis patirtimi - tikras džiaugsmas.

 • Jokūbas Naudžiūnas

  Jokūbas Naudžiūnas

  Jokūbas iš Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos turi aukso, sidabro ir bronzos ženklelius. Vaikinas dalinasi: "Tikrai nesitikėjau, kad DofE padarys tokią didelę įtaką mano gyvenimui. Atradau puikiausia būdą, kaip susirasti tikrų draugų visam gyvenimui - žygiai. Niekad nemaniau, kad ekspedicijų metu susirasiu tokių draugų, dėl kurių keliaučiau į kitas šalis, vien dėl galimybės susitikti."

 • Eugenijus Žvykas

  Eugenijus Žvykas

  Iš Panevėžio kilęs Eugenijus šiuo metu gyvena ir dirba Kaune. Jis - oftolmologas rezidentas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) klinikose. Šiame filmuke Eugenijus prisimena princo Filipo vizito Lietuvoje detales ir pasakoja apie savo patirtį dalyvaujant programoje.

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame