Brigita Mažuknaitė

Brigita Mažuknaitė

Dalyvių istorijos

Brigita iš Joniškio "Aušros" gimnazijos yra pasiekusi DofE bronzos, sidabro ir šiemet jai buvo įteiktas aukso ženklelis, tiesiai iš Jungtinės Karalystės princo Edvardo rankų.

Dalyvauti DofE programoje mane paskatino šokių mokytoja ir mokyklos DofE koordinatorė. Prieš sužinodama apie programą labai mėgau žygius, daug visko veikiau, šokau. Tą pastebėjusi mokytoja patarė pabandyti DofE, kadangi dalyvaujant programoje gali tęsti mėgstamas veiklas. Tereikia išsikelti konkretų, bet su iššūkiu tikslą, kad tikrai būtų įdomu! Esu labai dėkinga mokytojai, nes bronzą, sidabrą ir auksą pasiekiau tik jos palaikymo dėka.

Man DofE programa suteikė daug drąsos ir pasitikėjimo. Iki šiol prisimenu žygį Slovėnijoje, kurio metu temperatūra kalnuose siekė net 40 laipsnių ir reikėjo su 20 kilogramų sveriančiomis kuprinėmis kopti aukštyn. Tad išsinešu tikrai labai daug, bet labiausiai pasitikėjimą savimi, kas yra labai svarbu kiekvienam žmogui, o kartu ir man.

 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame