Dobilė Minkutė

Dobilė Minkutė

Dalyvių istorijos

Dobilė DofE programoje dalyvavo UAB PricewaterhouseCoopers organizacijoje. Šį spalį merginai įteiktas DofE aukso ženklelis.

Kai svarsčiau, ar dalyvauti programoje, mano gyvenimas buvo palyginti chaotiškas, perpildytas veiklų. Dalyvaudama programoje išmokau ne tik susidėlioti konkrečius planus ir juos įgyvendinti, bet ir išsirinkti kryptis, kurios atitiktų mano interesus.

Galvodama apie įsimintiniausią įvykį, nutikusį dalyvaujant DofE, išskirčiau auksinio žygio pabaigą Slovėnijoje. Keturias dienas trukęs žygis su keturiais bendražygiais 35 °C karštyje tarp meškų šeryklų Slovėnijos kalnuose pareikalavo ir fizinės, ir psichologinės stiprybės, tačiau įveiktas žygis ir komandos vienybė ilgam išliks atmintyje.

Programoje dalyvauti pasiūlyčiau ir tiems, kuriems dar nekyla klausimų, nes pradėjus DofE kelionę jų kils, ir tiems, kurių galvoje nuolat kirba klausimai, tačiau stinga atsakymų. DofE apdovanojimų programa puikiai tinka ieškantiems sprendimų, išeičių, taigi ir atsakymų į įvairius klausimus.

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame