Emilija Čekavičiūtė

Emilija Čekavičiūtė

Dalyvių istorijos

"Bronzos ženklelis, kurio aš siekiu DofE apdovanojimų programoje, ne tik įrodys mano sugebėjimus ar pažymės atliktas veiklas, bet ir patvirtins norą ir nepasidavimą tobulėjant, sugebėjimą džiaugtis mažais dalykais ir frazę, kad svajonės pildosi!"

Esu veikli, atsakinga ir be galo trokštanti tobulėti asmenybė. Prieš trejus metus, įgijus pagrindinį muzikos išsilavinimą, aš svajojau išbandyti šį tą naujo. Atrasti kažką neįprasto ir negirdėto. Būtent tai mane atvedė iki The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE) programos.

Per kelerius ieškojimų ir išbandymų metus, aš supratau, kas man išties yra svarbu ir reikalinga. Tai - nuolatinis mokymasis, bendravimas ir bandymas atrasti vietą, kurioje jausčiausi laiminga. Nuo mažens mane domina gerumo akcijos, labdaros fondų veikla ir žmonės, kurie vardan kito šypsenos, paaukoja sunkiai uždirbtus pinigus, ar laisvą laiką, mėgindami padėti tiems, kuriems to išties labai reikia.

Susiejant mano norą mokytis, keliauti, savanoriauti ir aktyviai gyventi DofE programa yra tai, ko man reikia. Kruopščiai apgalvojus kiekvieną veiklą, iškyla daug ateities vizijų ir motyvų. Ką darau, jog to pasiekčiau? Pradedu statyti ateities pamatus jau dabar!

Įgūdžių tobulinimui, aš pasirinkau anglų kalbos žinių gilinimą, pabaigusi mokyklą, svajoju studijuoti Škotijoje, tad manau, tai gera pradžia siekiant tiklso! Kita, neatsiejama mano gyvenimo dalis yra savanoriavimas. Aš tai darau su didele meile ir rūpesčiu kitam. Jaučiu, kad turiu tai daryti. Pats geriausias jausmas - sulaukti padėkos kupinos šypsenos, ar mielo atviruko, pavertus atostogų savaitę vaikų stovykloje įsimintiniausiu įvykiu jų gyvenime.

Manau, mano studijos bus susijusios su vaikų auklėjimu, mokymu, tikslų ir siekių suvokimu ir jų įgyvendinimu. Norėdama padėti kitam jaunam žmogui, aš pati turiu būti viską patyrusi, išgyvenusi ir suvokusi. Būtent tai padaryti man padės DofE apdovanojimų programa!

„Užkopus į didžiulį kalną, pamatai dar daugiau kalnų, į kuriuos galėtum įkopti.“ – Nelsonas Mandela.

 

 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame