Viačeslav Judin

Viačeslav Judin

Dalyvių istorijos

"Esu įsitikinęs, kad svarbiausia - rasti pusiausvyrą savo gyvenime, atrasti savo vietą pasauly. Tad dabar ir esu savojo balanso ieškojimuose. Manau, dalyvavimas DofE apdovanojimų programoje gali padėti šioje paieškoje."

Man 17 metų, esu atvykęs iš Sibiro ir jau trečius metus gyvenu Lietuvoje, mokausi Vilniaus lietuvių namuose. Atvykimas čia, į Lietuvą, mane labai pakeitė gerąja šio žodžio prasme. Pradėjau sportuoti bei užsiiminėti kūryba: rašyti ar improvizuoti grojant gitara. Esu jaunuolis, kuris be proto mėgsta laisvalaikį praleisti skaitydamas seną gerą knygą...

Esu įsitikinęs, kad svarbiausia - rasti pusiausvyrą savo gyvenime, atrasti savo vietą pasauly. Tad dabar ir esu ieškojimuose savojo balanso. Manau, dalyvavimas DofE apdovanojimų programoje gali padėti šioje paieškoje. Tapti programos dalyviu mane pastūmėjo noras išbandyti darbą komandoje bei įgyti žygių patirties, nes tik kritinėse situacijose žmogus geriausiai gali pažinti save ir išmokti emocinės kontrolės. Taip pat, man buvo įdomu, kaip man seksis bendrauti ir siekti bendro tikslo su mažai pažįstamais žmonėmis.

Dalyvaudamas programoje aš treniruoju savo ištvermę svarsčių pagalba, mokausi groti gitara ir savanoriškai padedu mokiniams matematikos srityje. Kadangi gyvenu bendrabutyje, žinia apie mano teikiamą pagalbą pasklido greit, todėl labai smagu kai žmonės patys mane susiranda ir aš galiu jiems padėti srityje, kurią išmanau. Minčių apie ištvermės treniravimą buvo dar iki tol, kai sužinojau apie DofE programą, gitara susidomėjau dėl to, kad bendrabutyje nuolatos skamba malonūs ausiai gitaros garsai... Mane labai žavi autorių emocijų perdavimas klausytojams. O pagalba kitiems man yra itin svarbus dalykas, nes daryti gerą kitam mane tiesiog “veža”! Tačiau smagiausia yra tai, kad dalyvaudamas DofE programoje tu gali gauti tarptautinio lygio pripažinimą už savo neformalią veiklą, kurią darai kasdien!

Dalyvaudamas DofE jaunas žmogus įgija naudingus įpročius ir taip kiekvieną dieną po žingsnelį priartėja prie savo norimo pasiekti tikslo. Taigi, svarbu teisingai nusistatyti tikslą, nuosekliai jo siekti ir sėkmė garantuota.

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame