Vilius Kliminskas

Vilius Kliminskas

Dalyvių istorijos

Vilius iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, džiaugiasi, kad DofE programa padėjo apmąstyti ir suprasti ko nori gyvenime.

Dalyvauti DofE apdovanojimų programoje pakvietė gimnazijos, kurioje mokiausi, DofE vadovė, ji papasakojo apie programą ir jos teikiamas papildomas galimybes, kartu su kitais DofE dalyviais buvome išvykę į tarptautinius jaunimo mainus Taline, Estijoje. Veiklas, kurias įgyvendindamas noriu siekti asmeninio tobulėjimo, pasirinkti buvo lengva, kadangi žinojau savo pliusus ir minusus, kurios labiausiai norėjau tobulinti, tai buvo puiki proga patobulėti. Savanorišką veiklą įgyvendinau kaip savanorių koordinatorius. Tai buvo ta veikla, kuri 100 proc. man patinka ir mane ,,veža” gyventi. Taip pat supratimas, kad tai, ką darau, man yra naudinga dabar ir ateityje, skatino nesustoti. Pagrindinis tikslas buvo suburti stiprią savanorių komandą, ją kuruoti įvairiuose renginiuose ir dirbti kartu, kaip komandai, manau, kad man tai puikiai pavyko. Kai analizuoju ką supratau dalyvaudamas DofE, tai galiu pasakyti, kad visada žinojau, kad žygiai nėra mano mėgstamiausia veikla, taip, aš daug vaikštau, bet man svarbus komfortas ir visa kita. Visi komandos nariai sakė, kad man puikiai sekėsi, bet to komforto trūko. Tai žygio tikriausiai labiausiai nebenorėčiau kartoti, tačiau didžiuojuosi jį įveikęs, pabandęs.

Apskritai, dalyvaudamas programoje, išmokau efektyviau ir tikslingiau išsikelti tikslus. DofE padėjo suvokti, kad kelti tikslus yra labai svarbu.
Kadangi mano dvi veiklos buvo susijusios su mano ateitimi ir mano pašaukimu, tai man labai padės ateityje dirbant ir mokantis. O įgūdžių dalis – skaitymas –  visada yra naudingas ir svarbus. Kadangi planuoju studijuoti Olandijoje, tai tikiu, kad ženklelis man labai pravers stojant ir darbinantis.

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame