Kaip pradėti dalyvauti programoje?

DofE apdovanojimų programa skatina ne tik jaunimo tobulėjimą, bet ir suaugusių žmonių savanorystę. Programą visame pasaulyje įgyvendina daugiau nei 150.000 suaugusių savanorių, kuriems rūpi jaunimo ugdymas ir ateitis.

Mokykla, nevyriausybinė organizacija, verslo įmonė ar kita įstaiga, kurioje dirbate, gali tapti DofE apdovanojimus vykdančia organizacija. Organizacijų juridinis statusas nėra ribojamas, tereikia, kad jos dirbtų (arba turėtų galimybę dirbti) su jaunais žmonėmis.
 
Jeigu jums daugiau nei 18 metų ir jums rūpi jauni žmonės, pasvarstykite apie galimybę dalį savo laisvo laiko skirti padedant tobulėti DofE apdovanojimų programos dalyviams.
 
Savanoriauti galima prisiimant skirtingas roles, priklausomai nuo jūsų pomėgių, sugebėjimų ir interesų. Jūs galite tapti:
  • Programos koordinatoriumi (prižiūri programos vykdymą organizacijoje);
  • DofE vadovu (padeda jaunimui išsikelti tobulėjimo tikslus, susirasti mentorius, reguliariai aptaria įgytą patirtį, padeda ją įprasminti, atrasti jos pritaikymo galimybes);
  • Mentorius, veiklų instruktorius, sporto treneris (padeda jaunimui tobulėti siekiant išsikleto tikslo);
  • Žygio vadovas (padeda jaunimui pasiruošti žygiui, užtikrina saugumą žygio metu);
  • Nepriklausomas žygio vertintojas (įvertina jaunimo pasirengimą eiti į žygį ir žygio atitikimą tarptautiniam standartui).

Jei norite tapti DofE apdovanojimų programos savanoriu, susisiekite su mumis ir pakviesime jus į atitinkamo lygmens mokymus, atitinkančius jūsų pasirinktą vaidmenį programoje. Mokymai vyksta lietuvių arba anglų kalbomis.

Norite įgyvendinti programą ir savo organizacijoje? Leiskite mums sužinoti apie jūsų norą!

Užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime. Taip pat galite pasiekti mus rašydami mums apdovanojimai@lvjc.lt arba skambindami +370 685 85636.

Kontaktinė forma


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Užpildykite bent tuos laukelius, kurie pažymėti žvaigždute ( * ).
Ačiū

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame