Paramos būdai

Jaunų žmonių pasiekimų skatinimas nebūtų įmanomas be rėmėjų ir savanorių pagalbos. Jūs taip pat galite prisidėti prie jaunimo ugdymo(si).

Finansinė parama

Jūsų skiriama finansinė parama naudojama programos plėtrai Lietuvoje. Pagrindinės sritys, kur (suderinus su Jumis) gali būti panaudota suteikta parama: pasirinktų DofE apdovanojimų programą vykdančių organizacijų stiprinimas, naujų DofE vadovų mokymo kursai, naujų organizacijų apmokymas ir įtraukimas, programos plėtra specifiniame regione, mažiau galimybių turinčių jaunų žmonių įtraukimas į programą.   

Jūs taip pat galite finansuoti išskirtinius dalyvių žygius ir projektus užsienyje, taip sudarydami galimybę jaunimui patirti ypatingų įspūdžių ir prisidėdami prie globalių problemų sprendimo (klimato kaita, globalusis švietimas, humanitarinė pagalba).

 

Parama įranga ir priemonėmis

Jūs galite remti DofE apdovanojimų programą savo įmonės teikiamomis paslaugomis ar prekėmis, pavyzdžiui geros kokybės žygių įranga, transporto paslaugomis, kokybiška pirmosios pagalbos mokymo kursų paslauga, finansinės apskaitos ir išorinio audito paslaugomis. Taip pat galite prisidėti prie gabių DofE apdovanojimų dalyvių ugdymo, padovanodami jiems reikiamas priemones (įvairūs muzikos instrumentai, sportinis inventorius ir pan.).

 

Parama savanoriška veikla

Ypatingai vertiname jūsų galimybę prisidėti savo laiku. Jei jaučiate, kad programa Jums patinka, prisiminkite, kad mes dažnai ieškome savanorių, kurie galėtų padėti jaunimo žygių ir ekspedicijų metu, pasidalinti ekspertinėmis žiniomis seminarų ar konferencijų metu. Jūs ar Jūsų darbuotojai galite dalyvauti įvairiose mūsų siūlomose socialinės atsakomybės programose. Dėl konkrečių programų įgyvendinimo Jūsų įmonėje, prašome kontaktuoti su nacionaline programos vadove Inga Čėsnaite. 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie DofE apdovanojimų programą ir būdus kaip mus paremti, kreipkitės į nacionalinę programos vadovę:

Inga Čėsnaitė

inga.cesnaite@lvjc.lt  |  +370 673 60335

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame