Gyvenimas po DofE

Sėkmingai programą pabaigę DofE dalyviai gauna tarptautinį sertifikatą, kuris atpažįstamas praktiškai visuose Didžiosios Britanijos universitetuose.
Šį sertifikatą palankiai vertina darbdaviai ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Dalyviai taip pat įgauna patirties ir įgūdžių, kurie jiems praverčia ir vėliau, įvairiose gyvenimiškose situacijose.

Aukso ženkleliai ir sertifikatai įteikiami Didžiosios Britanijos ambasadoje Vilniuje, sveikinant jo ekscelencijai ambasadoriui ir kitiems, programos globėjams. Iškilminga ir džiaugsminga šventė organizuojama bent vieną kartą per metus.
 
 
Programą pabaigę dalyviai nuo 2014 m. gruodžio mėnesio turės galimybę gauti programos sertifiakto priedą, kuriame gali būti detaliai aprašoma jų veikla programos metu, įgytos kompetencijos. Šis sertifiakto priedas yra palankiai vertinamas darbdavių.
 
Programą pabaigę dalyviai turi galimybę prisijungti prie DofE alumni veiklos, dalyvauti "Jaunųjų DofE vadovų lyderystės" programoje arba DofE verslo pusryčiuose.

Ar norite sudaryti daugiau galimybių jaunimui? Puiku!

Galite pradėti įgyvendinti DofE apdovanojimų programą savo mokykloje ar organizacijoje arba pradėti partnerystę su licencijuotomis organizacijomis.

Kaip prisijungti?

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame