Naujienos

 • Austėja Kazlauskaitė: „Jei ir nepavyks kas, visada galima bandyti iš naujo“

  Austėja Kazlauskaitė: „Jei ir nepavyks kas, visada galima bandyti iš naujo“

  17. balandžio 2020

  Naujienos

  Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Austėja Kazlauskaitė iš Anykščių r. Troškūnų! Austėjai 14 metų ir ji šiuo metu siekia bronzos ženklelio!

 • Jovilė Rackevičiūtė: „Drąsa išbandyti svajonių profesiją”

  Jovilė Rackevičiūtė: „Drąsa išbandyti svajonių profesiją”

  14. balandžio 2020

  Naujienos

  Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Jovilė Rackevičiūtė iš Vilniaus! Jovilė šiuo metu siekia bronzos ženklelio!

 • 8 patarimai jaunimui siekiančiam daugiau net ir socialinės izoliacijos sąlygomis

  8 patarimai jaunimui siekiančiam daugiau net ir socialinės izoliacijos sąlygomis

  11. balandžio 2020

  Naujienos

  Tarptautinė DofE programa jaunimui neabejoja, kad ne visas mokymasis vyksta klasėje, kad ir kaip tai beskambėtų šių dienų kontekste. Iš esmės, didžiausias gyvenimo pamokas galima išmokti mažiausiai tikėtinose vietose ar situacijose. Šios idėjos dar niekada nebuvo tiek aktualios, kiek aktualios yra dabar.

 • Vaida Račkauskaitė: "DofE atvėrė kelius į tobulėjimą"

  Vaida Račkauskaitė: "DofE atvėrė kelius į tobulėjimą"

  9. balandžio 2020

  Naujienos

  Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Vaida Račkauskaitė iš Šiaulių! Vaida šiuo metu siekia bronzos ženklelio!

 • Estela Marcinkevičiūtė: „Ką man suteikė DofE programa“

  Estela Marcinkevičiūtė: „Ką man suteikė DofE programa“

  5. balandžio 2020

  Naujienos

  Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Estela Marcinkevičiūtė iš Vilniaus r. Pagirių! Estela turi DofE bronzos ir sidabro ženklelius, šiuo metu siekia aukso!

 • Justė Ragauskaitė: „DofE programos iššūkiai pavertė mane drąsia, atkaklia bei savimi pasitikinčia mergina“

  Justė Ragauskaitė: „DofE programos iššūkiai pavertė mane drąsia, atkaklia bei savimi pasitikinčia mergina“

  3. balandžio 2020

  Naujienos

  Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Justė Ragauskaitė iš Naujosios Akmenės! Justė turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

 • Dora Heynold: „Viskas prasidėjo nuo rūbų“

  Dora Heynold: „Viskas prasidėjo nuo rūbų“

  1. balandžio 2020

  Naujienos

  Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Dora Heynold iš Kelmės! Dora turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

 • Ernesta Prišmont: „Išpildžiau vieną didžiausių svajonių – joti žirgu“

  Ernesta Prišmont: „Išpildžiau vieną didžiausių svajonių – joti žirgu“

  27. kovo 2020

  Naujienos

  Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 30 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Savo mintimis su mumis pasidalijo Ernesta Prišmont iš Vilniaus! Ernesta turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

 • Gaja Kytraitė: „Nuostabių dalykų sąraše - dalyvavimas DofE“

  Gaja Kytraitė: „Nuostabių dalykų sąraše - dalyvavimas DofE“

  25. kovo 2020

  Naujienos

  Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 30 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Savo mintimis su mumis pasidalijo Gaja Kytraitė iš Panevėžio! Gaja turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

 • Dovilė Jakaitė: „DofE programos dėka atradau meilę kelionėms!“

  Dovilė Jakaitė: „DofE programos dėka atradau meilę kelionėms!“

  22. kovo 2020

  Naujienos

  Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 30 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Savo mintimis su mumis pasidalijo Dovilė Jakaitė iš Kvėdarnos! Dovilė turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

Anksčiau | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 9 | Kitas

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame