Naujienos

 • DofE tyrimai

  DofE tyrimai

  6. gegužės 2019

  Naujienos

  Tarptautinis DofE programos fondas, koordinuojantis DofE apdovanojimų programą pasaulyje ir bendradarbiaudamas su DofE Lietuva, vykdo tarptautinius tyrimus, kuriais siekia geriau suprasti DofE programos dalyvių patirtį bei išmatuoti programos teikiamą naudą dalyviams.

 • Training for Award Coordinators

  Training for Award Coordinators

  11. balandžio 2019

  Naujienos

  Three Award Coordinators from Lithuania are kindly invited to take part in the training ‘Manage the Award in an Award Unit’.

 • Kviečiame tapti online DofE mentoriais

  Kviečiame tapti online DofE mentoriais

  22. vasario 2019

  Naujienos

  Tuos, kuriems rūpi jaunimo tobulėjimas ir mėgsta dalintis patirtimi, kviečiame prisijungti prie DofE apdovanojimų programos online DofE mentorių tinklo. Online DofE mentoriai kviečiami savanoriauti ir tam bus specialiai parengiami. Tai ne tik prasminga, bet ir smagi veikla!

 • Tapk DofE žygių vertintoju!

  Tapk DofE žygių vertintoju!

  8. sausio 2019

  Naujienos

  Tuos, kuriems rūpi jaunimo tobulėjimas ir mėgsta leisti laiką gamtoje, kviečiame prisijungti prie DofE apdovanojimų programos žygių vertintojų tinklo. DofE žygių vertintojai kviečiami dirbti savanoriškai ir tam bus specialiai parengiami. Tai ne tik prasminga, bet ir smagi veikla!

 • Mokytoja D.Kratukienė suburia moksleivius: „Nėra nieko išmintingesnio, kaip kryptingai siekti savo tikslo“

  Mokytoja D.Kratukienė suburia moksleivius: „Nėra nieko išmintingesnio, kaip kryptingai siekti savo tikslo“

  18. gruodžio 2018

  Danutė Kratukienė yra ne tik tikybos mokytoja ekspertė, bet ir Edinburgo hercogo tarptautinės apdovanojimų (DofE) programos žygių vadovė. Programa skirta 14–24 metų jaunimo asmeniniam tobulėjimui per tokias veiklas kaip savanorystė, įgūdžių ugdymasis, aktyvi fizinė veikla ir nuotykių žygiai gamtoje.

 • Viešojo kalbėjimo mokymai jaunimui "Stories of changes" 2019

  Viešojo kalbėjimo mokymai jaunimui "Stories of changes" 2019

  11. gruodžio 2018

  Naujienos

  Viešasis kalbėjimas, tai svarbus gyvenimo įgūdis, kurį galima pritaikyti daugelyje gyvenimo situacijų. Kalbėti rišliai prieš publiką nėra savaime įgimtas įgūdis, jo kaip ir kitų dalykų reikia mokytis. Su poreikiu kalbėti prieš auditoriją susiduriame jau mokykloje: pristatymai dabar yra svarbi daugelio ugdymo programų dalis, tačiau jie nesibaigia baigus vidurinę mokyklą. Aukštojo mokslo laipsniui dažnai reikia "gynybos" pristatymo, taip pat atlikus tyrimą reikia dalinantis naujausiais ir geriausiais rezultatais konferencijose. Eidami į darbo pokalbį turime sugebėti rinkti savo mintis ir kalbėti nuosekliai bei aiškiai. Atsižvelgdami į tokio įgūdžio poreikį DofE Lietuva kartu su Britų taryba skelbia atranką į viešo kalbėjimo mokymus jaunimui!

 • We are calling for Volunteer for EVS project in Vilnius

  We are calling for Volunteer for EVS project in Vilnius

  22. lapkričio 2018

  Naujienos

  Are you interested in volunteering abroad? looking for your EVS project? would like to get involved into development of DofE International Award programme in Lithuania? If you have answered positively to all of the questions, you have "three yes'es" from us!

 • Aukso ženklelio apdovanojimas už asmeninio tobulėjimo kelionę

  Aukso ženklelio apdovanojimas už asmeninio tobulėjimo kelionę

  10. spalio 2018

  2018 m. spalio 10 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose įvyko jau nuo 2006 metų Lietuvoje veikiančios tarptautinės „The Duke of Edinburgh’s International Award“ (trumpiau – DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Renginyje kartu su Jungtinės Karalystės princu Edvardu, globojančiu programą, apsilankė ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiemet ceremonija rengiama jau 12 kartą, jos metu Aukso ženkleliai buvo įteikti net 5 programos dalyviams. Buvo apdovanoti ir 19 jaunuolių, sėkmingai baigusių sidabro lygmenį.

 • Psichologė Inga Čėsnaitė – apie „auksinį jaunimą“: „Prabangus gyvenimas dabar yra madingas“

  Psichologė Inga Čėsnaitė – apie „auksinį jaunimą“: „Prabangus gyvenimas dabar yra madingas“

  7. rugsėjo 2018

  Rugsėjo 7-8 dienomis Birštone startavo jaunimo diskusijų festivalis „BŪTENT“. Per dvi festivalio dienas į įdomias diskusijas susirinkusiuosius sukvies net apie 200 pranešėjų. Viena jų – tarptautinės „Dofe“ programos jaunimui vadovė Lietuvoje, psichologė Inga Čėsnaitė. Ji festivalyje kalbės apie „auksinį jaunimą“ ir jo sampratą. Visuomenėje ir žiniasklaidoje yra nusistovėjusi nuomonė, kad „auksinis jaunimas“ – pasiturinčių tėvų vaikai, turintys finansinę laisvę ir atvirai demonstruojantys ekstravagantišką gyvenimo būdą.

 • Siekti tikslo lietuvaičius moko pasaulyje populiari programa

  Siekti tikslo lietuvaičius moko pasaulyje populiari programa

  21. kovo 2018

  Paskatinti jaunus žmones siekti tikslo, kasdien tikslingai tobulėti, įveikti asmeninius iššūkius, mokytis drąsiai ir atsakingai imtis darbų, kurie ugdo asmenines savybes – to siekiama įtraukiant jaunus žmones į Lietuvoje veikiančią tarptautinę programą The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE apdovanojimai). Tai yra pasaulyje gerai žinoma jaunimo mokymosi iš patirties programa, ugdanti jauno žmogaus asmenybę bei padedanti įgyti praktinių gyvenimui reikalingų įgūdžių.

Anksčiau | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Kitas

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame