Austėja Kazlauskaitė: „Jei ir nepavyks kas, visada galima bandyti iš naujo“

Austėja Kazlauskaitė: „Jei ir nepavyks kas, visada galima bandyti iš naujo“

17. balandžio 2020

Naujienos

Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Austėja Kazlauskaitė iš Anykščių r. Troškūnų! Austėjai 14 metų ir ji šiuo metu siekia bronzos ženklelio!

Aš esu Austėja Kazlauskaitė ir mokausi Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje. Man dar tik 14 metų, esu  būsima aštuntokė. Tačiau jau spėjau pamatyti kelias šalis ir susipažinti su jų kultūra.

DofE programą atradau bendraudama su žmonėmis, nusprendžiau plačiau pasidomėti, pasikalbėti su savo mokyklos mokytojomis – DofE vadovėmis. Pasiklausiau, ką jos mano apie mano norą dalyvauti DofE, mokytojos mane labai palaikė ir skatino. Jų nuomone, ši programa kaip tik man. Taip nusprendžiau pamėginti.

Dalyvaudama DofE, pradėjau planuoti savo laiką, planuoti darbus, kuriuos turėsiu atlikti kitą dieną. Taip pastebėjau, kad laisvo laiko turiu daugiau. Ir supratau kad programa tikrai skirta man.

Prasidėjo mano pokyčių istorija

Labiausiai troškau išmokti maisto gaminimo ir užsiimti sportine veikla. Maisto gaminime siekiu išmokti ir išbandyti naujų receptų idėjas, apgalvoti kaip kuo įvairiau, smagiau pateikti patiekalą ant stalo. Esu dėkinga mamai ir savo mokytojai kuri man siūlė idėjų, mane skatino gaminti, rodė pavyzdžius. 

Sporto srityje gerinu šuolį į tolį. Šioje veikloje man padeda veiklos vadovas, mano mokyklos treneris. Jis mane skatina, treniruoja.

Kiekvienas kažko bijome. Aš taip pat bijau, kad nepavyks neišeis. Bet bandau. Jei ir nepavyks kas, visada galima bandyti iš naujo. Galima pasitaisyti, tobulėti, juk  kaip sakoma – iš klaidų mokomės.

 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame