DofE bendruomenės konsultacija

DofE bendruomenės konsultacija

27. lapkričio 2020

Naujienos

Lapkričio 26 d. vyko DofE konsultacija su viešnia – lektore Lina Daniene. Nors įprastai konsultacijos jau keletą metų vykdavo regionuose, šįkart, dėl gerai žinomų priežasčių, susitikome Zoom.

DofE konsultacijų tikslas – stiprinti DofE bendruomenę, dalintis patirtimi, gauti atsakymus į kasdienius, su DofE įgyvendinimu susijusius, klausimus. 

Konsultacija prasidėjo lektorės Linos Danienės paskaita apie motyvaciją – „Kas perjungia mūsų motyvacijos šviesoforo šviesas?“, vėliau, kaip ir įprasta, konsultavomės atskirose DofE vadovų ir koordinatorių bei DofE žygių vadovų grupėse. 

 

„Buvo gera susimatyti išgirsti naujai ar prisiminti apie motyvaciją – puiki lektorė! Su bendruomene labai įdomu buvo susimatyti ir aptarti grupelėse kas sekasi ir kur reikėtų daugiau atkreipti dėmesio... Kaip visuomet įkvepianti, smagi aplinka, bendrauti ir dalintis programos įgyvendinimo klausimais, bei išgirsti, kaip mes, vadovai, iššūkiaujam kartu su savo mokiniais. Ir džiugu, kad tiek naujų vadovų darbuojasi ir dalinasi patirtimi, pasakojimais įkvepia kitus. Iš konsultacijos sau išsinešiau žodį – Galiu!“ – dalijosi DofE vadovė Irena.

 

DofE vadovė Giedrė po konsultacijos sakė, kad labai naudinga buvo antroji konsultacijos dalis -  darbas grupelėse, nes pasidalinta įdomiomis patirtimis, nauja ir naudinga informacija. Fantastiška idėja iš DofE apie pačių DofE vadovų įsitraukimą į programos veiklas – bus proga išpildyti svajonę – išmokti vokiečių kalbą.

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame