Dora Heynold: „Viskas prasidėjo nuo rūbų“

Dora Heynold: „Viskas prasidėjo nuo rūbų“

1. balandžio 2020

Naujienos

Neseniai skelbėme rašinių konkursą, kuriame kvietėme DofE dalyvius atskleisti, kaip DofE padeda/padėjo jiems atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Savo mintimis su mumis pasidalijo Dora Heynold iš Kelmės! Dora turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

Viskas prasidėjo nuo rūbų. Tvarkėme su mama spintą ir norėjom išmesti keturis labai didelius maišus rūbų. Mama sako – „paklausk socialinės pedagogės, ji vaikų namuose dirba“ (gal žinos kam reiktų šių rūbų). Kitą dieną nuėjau pas socialinę pedagogę paklausti dėl rūbų. O ji sako – „aš kokie trys metai kaip nebedirbu vaikų namuose, bet atnešk tuos rūbus ir mokykloj padalinsim vargstančių šeimų vaikams.“ Kai jau visi rūbai buvo išdalinti, mes su Laima (socialinė pedagogė) pakalbėdavom, išgerdavom arbatos. Laikiau ją kaip savo drauge, su kuria galėjau apie viską pakalbėti. Ji man papasakojo, kad žada praeiti kursus DofE programai. Paklausiau „kas tai?“ Ji man papasakojo, aš susidomėjau ir kai tik jau buvo galima, iškart užsiregistravau. 6 metus norėjau išmokti groti gitara. Per DofE aš prisiverčiau tai padaryti ir dabar moku groti, nesigailiu dėl to, groju kiekvieną vakarą ir pradedu kurti savo dainas. Atliekant DofE bronzos lygį, savo grupelėj buvau pirma, kuri pabaigė visas veiklas. Man tai davė kažkiek motyvacijos viską atlikti laiku ir siekti savo tikslo. Dabar mane DofE moko siekti savo užsibrėžto tikslo. Anksčiau neprisiversdavau tai daryti. Norėdavau, bet nesistengdavau. Labai džiaugiuosi, kad mane sudomino ir man pasiūlė. Ačiū Laimai ir už tokią nuostabią programą :)

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame