Dovilė Jakaitė: „DofE programos dėka atradau meilę kelionėms!“

Dovilė Jakaitė: „DofE programos dėka atradau meilę kelionėms!“

22. kovo 2020

Naujienos

Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 30 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Savo mintimis su mumis pasidalijo Dovilė Jakaitė iš Kvėdarnos! Dovilė turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

DofE programos dėka, ne tik patobulinau savo įgūdžius, bet ir atradau savo naują pomėgį - meilę kelionėms! Taip, tikrai! Viskas prasidėjo nuo to, kad mano koordinatorė pasidalijo galimybe dalyvauti stovykloje „Strong in Divesity“. Aš užpildžiau paraišką ir turbūt iškart pamiršau apie tai. Praėjo šiek tiek laiko, gavau atsakymą, kad mane atrinko ir turėsiu galimybę dalyvauti stovykloje. Labai apsidžiaugiau ir iš pradžių net negalėjau patikėti. Tai buvo pirmoji mano tolimesnė kelionė, kuomet aš keliavau viena, autobusu į kitą Lietuvos kraštelį - Trakus. Nuvykusi pažinau begalę nuostabių, įkvepiančių jaunuolių ir vadovų. Vienas nuostabiausių dalykų, kas man galėjo nutikti, tai buvo iš vieno vadovo išgirsta frazė - jaunimo mainai. Dar prieš tai galvojau, kad kelionės tik tiems, kurie turi arba begalę pinigų, arba yra baigę mokyklą, studijas bei turi darbus. Gera žinia yra ta, kad tai - melas. Ir aš esu stipriai dėkinga DofE, kad šios programos dėka, sužinojau apie jaunimo mainus ir patyriau begalę nuostabių akimirkų, pažinau daug naujų žmonių, pirmą kartą ėjau į sunkų, tačiau nepakartojamą žygį, sužinojau, kad visgi galiu nupiešti kai ką, kas visai panašu į žmogų (apačioje portretas, pieštas prieš metus, bronzos lygiui), o visai neseniai nusprendžiau, kad noriu išmokti važiuoti riedlente. Ačiū!

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame