Gaja Kytraitė: „Nuostabių dalykų sąraše - dalyvavimas DofE“

Gaja Kytraitė: „Nuostabių dalykų sąraše - dalyvavimas DofE“

25. kovo 2020

Naujienos

Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 30 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Savo mintimis su mumis pasidalijo Gaja Kytraitė iš Panevėžio! Gaja turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

Jeigu į mano rankas pakliūtų nuostabių dalykų sąrašas, apie kurį pasakojama teatro Kitas kampas spektaklyje „Nuostabūs dalykai“, nė kiek neabejodama jį papildyčiau įrašu:

  • Dalyvavimas DofE

Ši programa pats geriausias būdas perlipti per save ir išbandyti kažką naujo arba įgyvendinti seniai norimus tikslus. Mano atveju, būtent per iššūkius, patirtus DofE programoje, atradau savo pomėgius, stiprinau asmenines savybes – visa tai man padėjo ir iki šiol padeda stabiliau ir tvirčiau stovėti ant kojų.

Siekdama bronzos ženkliuko grojau kanklėmis. Tad skaudantys pirštai, pritrintos nuospaudos buvo kasdienybė – tai mane išmokė kantrybės. Aktyvios veiklos srityje ugdžiausi ištvermę, atlikdama įvairias mankštas ir pratimus. Paslaugų sferoje teko organizuoti žaidimus vaikams, kad pertraukos mokykloje būtų tylesnės. Tokiu būdu gerinau ne tik organizacinius įgūdžius, bet ir įgijau drąsos. Visos šios savybės gelbėjo žygiuose, nes juose nuotykių ir klystkelių netrūko. Taip pat šituose rimtuose pasivaikščiojimuose išmokau kalbėti tik už save, diskutuojant grupėje, bei palaikyti kitus tiek fiziškai, tiek morališkai.

Siekdama sidabro apdovanojimo įgūdžius lavinau grodama pianinu. Gal ir juokingai nuskambės, bet sėdėjimas ir barškinimas klavišais man pridėjo pasitikėjimo savimi. O šokdama tautinius šokius tvirtėjau ne tik fiziškai, bet ir supratau, kiek daug gali šypsena. Savanoriauti teko teatre. Taip jau atsitiko, kad įsimylėjau šią meno rūšį, ir dabar jau daugiau kaip du metai, kai su entuziazmu kiekvieną savaitgalį praleidžiu ten, padedama rūbinėje ir ne tik, kartais pasižiūriu spektaklius. Teatre jau ne mažai išmokau! Tokia savanorystė lėmė tai, kad pradėjau lankyti teatro būrelį, kuriame jau spėjau sukurti keletą vaidmenų bei vienuoliktoje klasėje pasirinkau ne šokio, muzikos ar dailės, bet teatro pamokas. Tai rodo, kaip pagalba kitiems gali virsti neblėstančia aistra veikti pačiam.

DofE dėka visą šeimyną užkrėčiau žygiais, tad internete vis sekame įvairių kompanijų organizuojamus vienos dienos turistines keliones pėsčiomis, registruojamės ir einame! O smagiausia tai, kad kuo toliau, tuo einančiųjų ratas labiau plečiasi – jungiasi ir draugai, ir giminės. Tokiuose žygiuose mes pasisemiame energijos, džiaugsmo, stipriname bendravimo ir bendradarbiavmo ryšius bei grožimės Lietuvos gamta.

AČIŪ, DofE, jog Tavo dėka išmokau išsikelti tikslus, o proceso metu tikslo link pavyksta atrasti ir patirti daug įdomių ir nuostabių dalykų (kuriais galėčiau papildyti tą nuostabų sąrašą :)! Net neabejoju, kad visos patirtys, kurias įgijau šioje programoje, pasitarnaus ateityje.

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame