Išbandyti du nauji pasirengimo žygiams mokymų moduliai

Išbandyti du nauji pasirengimo žygiams mokymų moduliai

16. sausio 2015

Naujienos

Naujuosius metus pradėjome mokymais Kulautuvoje, kur išbandėme du naujus mokymų modulius. Programos dalyviai nuo šiol galės mokytis navigacijos ir avarinių procedūrų valdymo pagal patvirtintas programas.

Naujuosius metus pradėjome mokymais, kuriuose kartu išbandėme du naujus pasiregimo žygiams modulius. VšĮ "Jaunimo asmeninio tobulėjimo centro", Gražiškių jaunimo centro "Ateitis" ir Kauno jaunimo mokyklos programos dalyviai tapo pirmaisiais, galėjusiais patirti naująją modulių sistemą.

Mokymus vedė DofE žygių vadovų tinklo narys Povilas Plūkas, stebėjo ir pasiūlymus teikė programos plėtros ir kokybės vadovas Žilvinas Mažeikis. Renginio metu dalyviai gilinosi į tinkamo pasirengimo žygiui temas: navigaciją, saugumo ir rizikų valdymo procedūras, įrangos naudojimą, maisto gaminimą lauko sąlygomis, higieną žygio metu.

Nors tai buvo pirmasis, bet labai sėkmingas bandymas. Pozityvūs dalyvių vertinimai skatina judėti pirmyn ir sukurti dar du svarbius modulius: pirmosios pagalbos ir mokymosi iš patirties.

Nuotraukas iš renginio rasite čia

 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame