Kviečiame prisijungti prie DofE žygių vertintojų komandos!

Kviečiame prisijungti prie DofE žygių vertintojų komandos!

7. balandžio 2022

Naujienos

Mėgsti aktyvią veiklą gamtoje? Manai, jog jauniems žmonėms yra svarbios žinios ir įgūdžiai, kurie įgyjami žygių metu? Jei taip – kviečiame prisijungti prie DofE apdovanojimų programos ir tapti kvalifikuotu žygių vertintoju! Tai ne tik smagi, bet ir labai prasminga veikla!

Аpie žygių vertintojus

The Duke of Edinburgh‘s International Award programa (DofE) yra pasaulyje gerai žinoma neformaliojo švietimo programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programoje dalyvaujantis jaunimas vykdo įvairias veiklas: savanoriauja, sportuoja, tobulina įgūdžius ir eina į žygius gamtoje.

Mums labai svarbu, kad jauni žmonės, dalyvaujantys DofE programoje, žygių metu ne tik įveiktų iššūkius, patirtų nuotykių, bet ir įgyvendinti veiklas pagal tarptautinius DofE žygių organizavimo standartus. Žygių vertintojai, dirbdami komandoje su žygių vadovais, stebi ar žygis atitinka tarptautinius programos reikalavimus.

Siekdami užtikrinti kokybišką ir saugią dalyvių patirtį, norime garantuoti tarptautinių žygiams keliamų reikalavimų laikymąsi. Šių reikalavimų laikymosi užtikrinimas yra pagrindinė vertintojų užduotis.

Žygių vertintojų darbas grindžiamas savanorystės principais, neretai netgi reikalaujantis papildomo finansinio indėlio. Tenka atvažiuoti į žygių vietas, patiems pasirūpinti nakvynėmis. Žygiai vyksta ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Tačiau visa tai kompensuoja vertintojams skiriamas dėmesys, pagarba ir žygių dalyvių šypsenos. Darbas prasmingas ir labai reikalingas, nes kartu auginame stipresnius jaunus žmones Lietuvoje!

DofE žygių vertintojo kvalifikacija

Žygių vertintojo kvalifikacija yra įgyjama ir leidimas vertinti žygius yra suteikiamas tik pabaigus įvadinius žygių vertintojų mokymus, kurie yra nemokami. Šių mokymų metu būsimi vertintojai detaliau supažindinami su The Duke of Edinburgh‘s International Award programa, žygiams keliamais reikalavimais, vertintojų pareigomis, mokosi spręsti problemines situacijas. Šiemet įvadiniai mokymai vyks balandžio 29–gegužės 1 d. (3 dienas) Trakų rajone. 

Mokymus baigusiems vertintojams bus išduodami DofE apdovanojimų programos sertifikatai, suteikiantys išskirtinę teisę vertinti šios programos nacionalines ir tarptautines dalyvių grupes.

Mokymus pabaigę žygių vertintojai tuo pačiu tampa ir vertintojų tinklo nariais, todėl turi galimybę dalyvauti apdovanojimų ceremonijose ir kituose renginiuose, bendrauti su kitais vertintojais bei kelti savo, kaip žygio vertintojo, kvalifikaciją.

Žygio vertintojų atrankos kriterijai

·       Vyresni nei 25 m. asmenys;

·       Motyvuoti ir norintys skirti bent 6 dienas per metus savanoriškai veiklai ne tik savaitgaliais;

·       Neturi neišnykusio teistumo;

·       Mėgsta gamtą, žygius ir stovyklavimą;

·       Geba dirbti savarankiškai bei komandoje;

·       Turi vairuotojo pažymėjimą ir automobilį;

·       Gali dalyvauti įvadiniuose mokymuose visą jų trukmę.

Žygių vertintojų tinklo nario rekomendacija – didelis privalumas atrankoje. Jei susidomėjote, prašome užpildyti registracijos anketą iki 2022 m. balandžio 20 d. ir mes su jumis susisieksime. Savanorių atranka bus vykdoma remiantis anketų ir pokalbių duomenimis. Pokalbių laiką suderinsime individualiai.

Atrankos anketa: https://bit.ly/DofE_vertintoju_atranka2022

Kontaktai

Į visus kylančius klausimus atsakysime telefonu +370 606 80539 (Dainius) ar el. paštu dainius.babilas@lmnsc.lt.

 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame