Kvietimas tapti žygių vertintojais

Kvietimas tapti žygių vertintojais

23. sausio 2015

Naujienos

Jei Jums rūpi jaunimo tobulėjimas ir mėgstate leisti laiką gamtoje, kviečiame tapti DofE apdovanojimų programos žygių vertintojais! DofE žygių vertintojai kviečiami dirbti savanoriškai ir tam bus specialiai parengiami. Tai ne tik prasminga, bet ir smagi veikla!

Аpie žygių vertintojus

The Duke of Edinburgh‘s International Award programa yra pasaulyje gerai žinoma neformaliojo ugdymo programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programoje dalyvaujantis jaunimas vykdo įvairias veiklas: savanoriauja, sportuoja, tobulina įgūdžius ir eina į žygius gamtoje.

Mums labai svarbu, kad jauni žmonės, dalyvaujantys The Duke of Edinburgh‘s International Award programoje, žygių metu ne tik įveiktų iššūkius, patirtų nuotykių ir smagiai praleistų laiką, bet ir būtų saugūs. Žygių verintintojai, dirbadami komandoje su žygių vadovais, padeda užtikrinti dalyvių saugumą, stebi ar žygis atitinka tarptautinius programos reikalavimus.  

Siekdami užtikrinti kokybišką ir saugią dalyvių patirtį, norime garantuoti tarptautinių žygiams keliamų reikalavimų laikymąsi. Būtent šių reikalavimų laikymąsi ir užtikrina specialiai apmokyti, tačiau su konkrečia dalyvių grupe nesusiję (nepriklausomi) savanoriai, kurie turi reikiamų žygio vertintojo įgūdžių.

 

Žygio vertintojo įgūdžiai

Savanoriai tampa žygių vertintojais po specialių tris dienas trunkančių apmokymų. Mokymų metu jie detaliau supažindinami su The Duke of Edinburgh‘s International Award programa, žygiams keliamais reikalavimais, vertintojų pareigomis, mokosi spręsdami dilemines situacijas. Mokymai vyks balandžio 10 - 12 dienomis.

Mokymus baigusiems savanoriams bus išduodami DofE apdovanojimų programos sertifikatai, suteikiantys išskirtinę teisę vertinti šios programos nacionalines ir tarptautines dalyvių grupes konkrečioje (pasirinktoje) teritorijoje Lietuvoje.

Akredituoti žygio vertintojai tuo pačiu tampa ir žygių vertintojų tinklo nariais, todėl turi galimybę kartą per metus dalyvauti tinklo narių susitikime ir kelti savo, kaip žygio vertintojo, kvalifikaciją. 

 

Žygio vertintojų atranka

Jeigu Jums daugiau nei 25 metai, norite prisidėti prie jaunimo ugdymo ir mėgstate leisti laiką gamtoje, kviečiame tapti mūsų savanoriu - nepriklausomu žygio vertintoju!

Savanorių atrankos kriterijai:

  • Vyresni nei 25 m. asmenys;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Neturi neišnykusio teistumo;
  • Motyvuoti ir norintys skirti bent 10 dienų per metus savanoriškai veiklai;
  • Geba dirbti komandoje;
  • Galintys dalyvauti mokymuose balandžio 10 - 12 dienomis;
  • Turi pirmosios pagalbos įgūdžių (neprivaloma, bet pageidautina);
  • Geba bendrauti anglų kalba ir turi tarptautinės partirties (neprivaloma, bet pageidautina);

Jei susidomėjote, prašome užpildyti registracijos formą iki kovo 22 d. ir mes su jumis susisieksime. Savanorių atranka bus vykdoma remiantis anketų ir Skype / telefoninių pokalbių duomenimis. Telefoninis pokalbis trunka apie 40 min., jo laiką suderinsime individualiai.

Kontaktai

Į visus kylančius klausimus atsakysime telefonu +370 646 15301 (Žilvinas) ar el. paštu apdovanojimai@lvjc.lt

Daugiau informacijos apie mokymus ir savanorišką veiklą rasite čia.

Daugiau informacijos apie žygių vertintojų pareigas rasite čia.

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame