Neformalus ugdymas formaliojo ugdymo sistemoje

Neformalus ugdymas formaliojo ugdymo sistemoje

18. lapkričio 2020

Naujienos

Dalijamės su visais DofE vadovais, žygių vadovais, koordinatoriais ar tiesiog neformaliuoju ugdymu besidominčiais žmonėmis metodine priemone, apibendrinančia keturias tarptautinių mokymų dalis.

DofE Lietuva kartu su partneriais iš Čekijos, Olandijos ir Bulgarijos įgyvendino Erasmus+ KA2 projektą „Non-Formal Learning in the Formal Education System“ n° 2018-3-BG01-KA205-061035.

Projektą sudarė keturios dalys, skirtos tobulinti DofE vadovų ir koordinatorių kompetencijas. 

Pirmoji dalis ir mokymai vyko Bulgarijoje dar 2019 m. birželio mėnesį, mokymų turinys apėmė vadybinių kompetencijų ugdymą, ieškant atsakymų, kaip geriausia koordinuoti DofE savo organizacijoje.

Antroje dalyje DofE vadovai aptarė kaip komunikuoti apie DofE programą, kas svarbu jaunimui, tėvams, mokytojams. Mokymai vyko 2019 m. lapkričio mėnesį Lietuvoje.

Trečioji dalis buvo skirta atsakyti į klausimą – „Kaip būti geru DofE vadovu?“ Šie mokymai vyko Čekijoje 2019 m. gruodį.

Ketvirtoji dalis įgyvendinta Olandijoje, kur DofE vadovai kalbėjosi apie neformalųjį ugdymą ir darbo su jaunimu metodus, šie mokymai vyko 2020 m. vasarį.

Kaip projekto rezultatą, šalys partnerės pristato anglų kalba parengtą metodinę priemonę DofE vadovams, žygių vadovams, koordinatoriams - „Non-Formal Learning in The Formal Education System“, kurioje susisteminta ir apibendrinta visų keturių mokymų dalių informacija ir svarbiausi akcentai.

Kviečiame susipažinti: /upload/handbook-10-2020.pdf

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame