Programos pristatymas JK ambasadoje

Programos pristatymas JK ambasadoje

24. balandžio 2014

Naujienos

Balandžio 24 dieną Didžiosios Britanijos ambasadoje geriausioms Vilniaus mokykloms pristatyta The Duke of Edinburgh's International Award programa.

Nuo 2014m. rudens jauni žmonės iš Vilniaus turės galimybę prisijungti prie prestižinės visame pasaulyje žinomos Edinburgo hercogo apdovanojimų programos (trumpiau - DofE apdovanojimų). Jungtinės Karalystės ambasadorus David Hunt kalbėdamas apie 140-yje pasaulio šalių žinomą programą minėjo, kad ši iškirtinė programa neabejotinai padeda jauniems žmonėms ieškantis darbo ar stojant į geriausius Didžiosios Britanijos universitetus.

Švietimo viceministrė Edita Tamošiūnaitė išreiškė susirūpinimą jaunųjų lyderių pasiekimų pripažinimu ir negailėjo pagiriamųjų žodžių išskirtinei DofE apdovanojimų programai, padedančiai atrasti talentingą jaunimą ir deramai įvertinti jų pasiekimus. Programos pristatyme dalyvavę mokyklų vadovai turėjo galimybę peržiūrėti istorines nuotraukas, kuriose užfiksuotos prico Filipo (ang. Prince Philip) jaunystės akimirkos, Gordonstoun'o mokykla, kurioje ir buvo pradėta įgyvendinti DofE apdovanojimų programa, grafienė Kate Middleton ir kiti žymūs žmonės, dalyvavę tobulėjimo programoje. Dažno svečio dėmesį patraukė nuotrauka, kurioje pavaizduotas pusamžis vyras su dviem deguonies balionais ant nugaros. Pradėjus spėlioti apie galima balionų paskirtį, kilusį šurmulį nuramino programos koordinatorių paaiškinimas - nuotraukoje pavaizduotas vyras yra lordas Džonas Hantas (Eng. John Hunt), vienas iš DofE apdovanojimų programos globėjų. Džonas Hantas buvo aistringas keliautojas, pirmasis įkopęs į Himalajų viršukalnę, kur jam ir prireikė deguonies balionų.

Prisijungti prie išskirtinės DofE apdovanojimų programos buvo pakviestos geriausios Vilniaus mokyklos, besirūpinančios geresnėmis savo mokinių studijų galimybėmis Jungtinės Karalystės universitetuose.
 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame