Viešojo kalbėjimo mokymai jaunimui "Stories of changes" 2019

Viešojo kalbėjimo mokymai jaunimui

11. gruodžio 2018

Naujienos

Viešasis kalbėjimas, tai svarbus gyvenimo įgūdis, kurį galima pritaikyti daugelyje gyvenimo situacijų. Kalbėti rišliai prieš publiką nėra savaime įgimtas įgūdis, jo kaip ir kitų dalykų reikia mokytis. Su poreikiu kalbėti prieš auditoriją susiduriame jau mokykloje: pristatymai dabar yra svarbi daugelio ugdymo programų dalis, tačiau jie nesibaigia baigus vidurinę mokyklą. Aukštojo mokslo laipsniui dažnai reikia "gynybos" pristatymo, taip pat atlikus tyrimą reikia dalinantis naujausiais ir geriausiais rezultatais konferencijose. Eidami į darbo pokalbį turime sugebėti rinkti savo mintis ir kalbėti nuosekliai bei aiškiai. Atsižvelgdami į tokio įgūdžio poreikį DofE Lietuva kartu su Britų taryba skelbia atranką į viešo kalbėjimo mokymus jaunimui!

Mokymų tikslas - stiprinti viešo kalbėjimo įgūdžius, lavinti kritinį mąstymą atsirenkant informaciją. Dalyvių iš skirtingų Lietuvos regionų tarpusavio bendravimas, bendra veikla kartu regionams aktualiomis temomis.

Mokymų modelis - 3 dienų mokymai Vilniuje 2019m. Sausio 18d. – 20d.  savarankiškas darbas namuose, praktiniai 3 dienų mokymai Vilniuje 2019m. vasario 15d. -17d. Darbas grupėje ir renginio mokykloje organizavimas, galutinė refleksija ir patirties įgijimo įsivertinimas kartu su mokymų vadovais. 

Mokymų dalyviai: 13-19 metų mokiniai

Mokymų vieta: Vilnius

Mokymų laikas: Sausio 18 – 20   ir vasario  15 – 17

Registracija čia iki sausio 5 dienos!  
Jeigu kyla klausimų rašykite: justina.vysniauskaite@lvjc.lt

Mokymuose iš kiekvienos mokyklos priimsime tik po 2 mokinius, tad suskubkite ir nepraleiskite puikios galimybės, nes vietų skaičius labai ribotas!  

Mokymai dalyviams nieko nekainuos. Dalyviai turės tik pasirūpinti kelione iki Vilniaus ir atgal.

 

 

 

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame