Mūsų renginiai

Karališkieji vizitai

DofE apdovanojimų programa yra palaikoma Didžiosios Britanijos karalienės vyro Edinburgo hercogo princo Filipo (HRH Prince Philip), todėl karališkosios šeimos nariai reguliariai susitinka su svarbiausiais programos rėmėjais. Jūs taip pat galite tapti karališkojo priėmimo nariu.

Apdovanojimų ceremonija

Iškilmingas renginys, kurio metu programos dalyviams įteikiami ženkleliai ir tarptautiniai sertifikatai, yra organizuojamas vieną kartą per metus. Renginys tradiciškai jau kelis metus iš eilės vyksta Didžiosios Britanijos ambasadoje Vilniuje.

Kiti renginiai

Norėdami sužinoti apie kitus renginius, vykstančius įvairiose pasaulio šalyse (4x4 lenktynės Jungtinėje Karalystėje, medžioklė PAR ir t.t.), susisiekite su programos nacionaline vadove Inga Čėsnaite telefonu 8 (673) 60335. 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie DofE apdovanojimų programą ir būdus kaip mus paremti, kreipkitės į nacionalinę programos vadovę:

Inga Čėsnaitė

inga.cesnaite@lvjc.lt  |  +370 673 60335

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame