Programa, kurią remiate

The Duke of Edinburgh’s International Award yra pasaulyje pirmaujanti daugiau nei 50-ies metų patirtį turinti jaunimo apdovanimų programa, suteikianti jiems praktinių įgūdžių ir ugdanti atsakingus piliečius.

The Duke of Edinburgh’s International Award (arba DofE apdovanojimai) yra programa, sudaranti sąlygas jaunimui prasmingai praleisti laiką ir tobulinti praktinius įgūdžius, kurie bus naudingi ne tik būsimoje darbovietėje, bet ir įvairiose gyvenimo situacijose. Programos tarptautiškumo ir Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos paramos dėka, DofE apdovanojimai yra vertinami įvairių institucijų ir darbdavių ne tik Lietuvoje ir Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Dalyvavimas DofE apdovanojimuose jaunam žmogui yra įdomi patirtis, išmokanti būti atsakingu, kantriu ir užsispyrusiu, gebančiu nepasiduoti ir siekti savo tikslų. 

Prisijungdamas prie programos jaunuolis meta sau iššūkį nuolatos ir reguliariai save ugdyti, tobulėti net ir laisvalaikiu. Savo tikslų pasiekimas suteikia pasitikėjimo savimi, ugdo aktyvią ir iššūkių nebijančią asmenybę, planuojančią savo studijas ir karjerą. 

Programa paremta laiko patikrinta metodika, kurios esminės sudedamosios dalys: holistiškumas, individualus darbas su jaunu žmogumi ir mokymasis iš patirties. DofE apdovanojimų naudą geriausiai iliustruoja dalyvių pasakojimai, tad išgirskite iš pirmų lūpų:

 

Programos nauda jaunimui

  • Jaunimas įgauna gyvenimiškos patirties ir tobulina praktinius įgūdžius (darbo komandoje, tarpkultūrinio pažinimo, laiko planavimo ir kt.).
  • Jauni žmonės geriau supranta savo stiprybes ir silpnybes, išlaisvina slypintį potencialą.
  • Pabaigus DofE apdovanojimų programą išduodamas sertifikatas atpažįstamas ir vertinamas užsienio universitetuose, ypatingai Jungtinėje Karalystėje. 
  • Jauni žmonės susiranda draugų, kurie turi panašių pomėgių ar interesų. Programos metu stiprėja jų socialinės kompetencijos.

Mūsų apklausos parodė, kad be viso šio poveikio dalyviams, taip pat pagerėjo jų mokyklos lankymo rodikliai, mokymosi rezultatai, susidomėjimas mokslu ir ugdymu(si) apskritai. 

Tarptautinis DofE apdovanojimų fondas Londone taip pat tyrinėja programos poveikį, čia galite susipažinti su paskutine publikacija apie tai:

Measuring the Award's impact  (PDF)

 

Susidomėjote? Tapkite mūsų partneriu!

Jūs galite padėti jaunimui atrasti savo talentus, išlaisvėti iš nepagrįstų išorinių ir vidinių apribojimų bei tapti aktyviais piliečiais!

Kaip paremti DofE?

Norėdami gauti daugiau informacijos apie DofE apdovanojimų programą ir būdus kaip mus paremti, kreipkitės į nacionalinę programos vadovę:

Inga Čėsnaitė

inga.cesnaite@lvjc.lt  |  +370 673 60335

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame