top of page
DSC_5310.jpg
DofE tyrimai_Dofe programa Lietuva

DofE tyrimai

Tarptautinis DofE fondas (International Award Foundation), koordinuojantis DofE programą pasaulyje, bendradarbiaudamas su kolegomis iš King's College London ir DofE Lietuva, vykdo tarptautinius tyrimus, kuriais siekia geriau įvertinti DofE programos dalyvių patirtį ir išmatuoti programos teikiamą naudą dalyviams.

Dofe logo_pilkas_1

DALYVIŲ PASITENKINIMO PROGRAMA TYRIMAS

Šis tyrimas dalyviams atskleidžia jaunų žmonių nuomonę apie DofE programos jiems teikiamą naudą. Tyrime galima dalyvauti užbaigus bet kurį programos lygį.

Dofe logo_pilkas_2

PROGRAMOS REZULTATŲ TYRIMAS

Šis tyrimas labai svarbus siekiant suprasti programos poveikį jauno žmogaus asmenybės vystymuisi ir tobulėjimui. Tyrimas vyksta dviem etapais: dalyviai apklausiami prieš pradėdami pasirinktą programos lygį ir jį užbaigę. Programos rezultatams palyginti tyrime, kaip kontrolinės grupės respondentai, kviečiami dalyvauti programoje nedalyvaujantys 14–24 m. jauni žmonės.

Pradedu dalyvauti DofE / Esu kontrolinėje grupėje

Baigiau DofE /  Esu kontrolinėje grupėje

Dofe logo_pilkas_3

SUAUGUSIŲJŲ, ĮGYVENDINAČIŲ DOFE, PASITENKINIMO TYRIMAS

Suaugusiųjų, įgyvendinančių DofE, pasitenkinimo tyrimas padeda įvertinti kaip jaučiasi ir kokią naudą gauna programą įgyvendinantys mokytojai, organizacijų atstovai bei savanoriai.

Kviečiame tapti globalių tyrimų dalimi ir padėti moksliniais metodais pamatuoti programos teikiamą naudą jaunimui ar programą įgyvendinantiems suaugusiesiems*.  

 

*Paspausdami nuorodas patvirtinate savo sutikimą (tėvų leidimą) dalyvauti pasirinktame tyrime.

DofE tyrimų rezultatai 2021 m.

Daugiau nei 90 proc. dalyvių sako, kad programa jiems patiko!

DofE pasitenkinimo tyrimo iliustracija
bottom of page