top of page
DofE Lietuva_Kaip galiu prisidėti?

Kaip galiu prisidėti?

Remdami DofE programą, tapdami DofE partneriais ar savanoriais galite daryti teigiamą įtaką jaunų žmonių ateičiai.   

Išreikšti palaikymą DofE programai galima tiek finansine parama, tiek savanoryste, tiek savo profesinėmis žiniomis, tiek kitomis paslaugomis.

FINANSINĖ PARAMA

Jums pritarus, suteikta parama gali būti skirta: konkrečioms DofE programą įgyvendinančioms organizacijoms stiprinti, programos plėtrai pasirinktame regione, padėti mažiau galimybių turinčiam jaunimui dalyvauti programoje, organizuoti stovykloms ir mokymams.

PARAMA PRIEMONĖMIS IR PASLAUGOMIS

Jūs galite remti DofE programą savo įmonės teikiamomis prekėmis ar paslaugomis, pavyzdžiui: kokybiška žygių įranga, transporto paslaugomis, mokymais jaunimui ir suaugusiems (pirmosios pagalbos, išgyvenimo gamtoje, viešojo kalbėjimo, lyderystės ir kt.).

SAVANORYSTĖ

DofE programa negalėtų veikti be ją palaikančių savanorių. Kviečiame tapti DofE žygių vertintojais, savanoriauti programos renginiuose ir kitose DofE veiklose.

Ką siūlome Jums?

  • DofE programoje dalyvauja atsakingi, savarankiški, į tikslą orientuoti ir perspektyvūs jauni žmonės. Galime padėti juos pasiekti, užmegzti ryšį su vietos bendruomenėmis, informuoti ir sudominti jaunimą, kuris netrukus įsilies į darbo rinką.

  • Bendradarbiavimas su DofE programa gali padėti Jums pažinti būsimus lyderius ir dalyvauti kuriant socialinės atsakomybės kultūrą mūsų šalyje. ​Kartu galime kurti įkvepiančias sėkmės istorijas, drąsinančias jaunimą ir skatinančias veikti. 

  • Siūlome bendradarbiavimo galimybę, palaikančią Jūsų verslą ir derančią su Jūsų organizacijos kultūra ir tikslais. 

  • Savo partnerius ir rėmėjus taip pat viešiname DofE puslapyje ir socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje, renginių metu.

DofE_juosta-1.png
DofE_juosta-1.png
DofE_juosta-1.png
DofE_juosta-1.png
Dofe Lietuva_kviečiame bendradarbiauti

Kviečiame bendradarbiauti

Jeigu turite idėjų, kaip galite paremti DofE programą ar norite savanoriauti, susisiekite su programos vadove Lietuvoje Viktorija Kalaimaite.

bottom of page