top of page
Tapkite DofE veiklos partneriu

Tapkite DofE veiklos partneriu

DofE programą sėkmingai vykdo valstybinės ir privačios mokyklos, profesinio rengimo ir daugiafunkciai centrai, neformaliojo švietimo įstaigos, universitetai, nevyriausybinės organizacijos. Bet kuri organizacija, dirbanti su jaunimu, gali tapti DofE programos partnere. 

Jeigu norite prisijungti prie DofE programos, susisiekite su mumis.

Kokia DofE nauda mokyklai ir mokytojams?

PRIPAŽINIMAS

DofE – prestižinė tarptautinė programa, rodanti neformaliojo ugdymo kokybės standartą (tik sublicencijuotos organizacijos gali vykdyti programą).

TOBULĖJIMAS

DofE partneriai kasmet kviečiami dalyvauti pagal tarptautinį standartą organizuojamuose akredituotuose kvalifikacijos tobulinimo renginiuose.

BENDRADARBIAVIMAS

DofE programa suteikia galimybę užmegzti naudingas partnerystes ir stiprinti vietos bendruomenę.

VIEŠINIMAS

DofE Lietuva viešina gerąją organizacijų partnerių patirtį įgyvendinant programą žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

ŠMSM PALAIKYMAS

Programą palaiko, remia ir rekomenduoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Kaip tapti DofE programą įgyvendinančia organizacija?

Kaip tapti DofE programą įgyvendinančia organizacija?

 • Suburti 3–4 mokytojų komandą: 1–2 DofE vadovus, 1 žygio vadovą bei programos koordinatorių, kurie bus atsakingi už programos įgyvendinimą organizacijoje.

 • Pasirašyti sublicencijos sutartį ir sumokėti programos mokestį. 

 • Dalyvauti akredituotuose įvadiniuose mokymuose, skirtuose DofE vadovams, koordinatoriams ir žygio vadovams.

 • Surinkti 7–10 dalyvių grupę.

 • Dalyvauti kasmetiniuose kvalifikacijos tobulinimo renginiuose.

Metinis programos mokestis organizacijai

Kadangi nuo 2014 m. DofE programą iš dalies finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, DofE programą įgyvendinančios organizacijos moka likusią dalį sublicencijos mokesčio. Šiuo metu ŠMSM teikiamas finansavimas leidžia kompensuoti:

Logo Dofe_pilkas_1
 • Mažų miestų ir kaimo valstybinės mokyklos, profesinio rengimo ir multifunkciai centrai, aukštojo mokslo įstaigos, neformaliojo švietimo centrai, NVO – 70 %

 • Mokama suma metams – 105 Eur

Logo Dofe_pilkas_2
 • Didmiesčių ir rajonų centrų valstybinės mokyklos, profesinio rengimo ir multifunkciai centrai, aukštojo mokslo įstaigos, neformaliojo švietimo centrai, NVO – 60 %

 • Mokama suma metams – 140 Eur

Logo Dofe_pilkas_3
 • Privačioms mokykloms – 30 %

 • Mokama suma metams – 245 Eur

Patirtimi dalijasi DofE vadovai
DofE Lietuva_Atsiliepimai
Dofe veiklos partneris_Atsiliepimai Dofe_Danutė Kratukienė.jpg

Kiekvieną kartą palydėti jauną žmogų į atradimų ir iššūkių kupiną kelią man yra didžiulė dovana. Žygiai su jaunimu primena, jog gražiausias vaizdas – ne tik nuostabi Lietuvos gamta, bet žygeiviai, po ilgo laukimo išlendantys iš miško į žydintį rapsų lauką, jog mieliausias garsas – ne tik čiulbančių paukščių garsai, bet jaunimo linksmas juokas po sočios vakarienės, pagamintos ant laužo, jog džiugiausia akimirka – jaunų žmonių žibančios akys ir platūs apkabinimai, įveikus žygį... Visa tai ir ne tik – padovanoja DofE programa.

Danutė Kratukienė

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

bottom of page