top of page
DSC_5310.jpg
DofE apdovanojimai_interviu
Play Video

Kodėl verta dalyvauti DofE?

Nori pradėti kelionę savo apdovanojimo link? Dalyvauti DofE programoje nėra visai lengva – tam reikės skirti laiko, įsipareigoti. Tačiau pasiekimų ir pasididžiavimo savimi jausmas, kuris apima šios kelionės pabaigoje, atperka visas pastangas. Savo jėgomis įveikti iššūkiai – didina pasitikėjimą savimi!

DofE_juosta-1.png
DofE_juosta-1.png
DofE_juosta-1.png
DofE_juosta-1.png

Patirtimi dalinasi DofE dalyviai

DofE Lietuva_Atsiliepimai
Atsliepimai apie Dofe_Evelina Raubickaitė.jpg

Dalyvauti programoje buvo vienas geriausių sprendimų mano gyvenime, nors įveikti visus DofE lygius ir prireikė drąsos bei pasiryžimo. Atsiimdama bronzos ženklelį ir sertifikatą, pamenu, pirmą kartą patyriau tą pergalės bei pasididžiavimo jausmą ir nusprendžiau, kad noriu jį patirti dar kartą, ir taip nukeliavau iki pat aukso. Tokios patirties, kokią dovanoja DofE, jūs negausite nei mokykloje, nei jokioje aukštojo mokslo institucijoje.

Evelina Raubickaitė

aukso ženklelis, Naujoji Akmenė

DofE nauda karjerai

  • Svarus argumentas motyvaciniame laiške ar pokalbyje, stojant į mokymo įstaigas užsienyje.

  • Pranašumas planuojant karjerą ir rengiant savo pirmuosius CV.

  • Gebėjimas pagrįstai argumentuoti turimas kompetencijas.

  • Galimybė gauti rekomendacinį laišką iš DofE Lietuva.

DofE apdovanojimas parodo, kad jaunas žmogus geba ilgą laiką atkakliai siekti išsikelto tikslo ir užbaigti, ką pradėjęs, iki galo. Kaip darbdavys, žinau, kad tai vienas svarbiausių įgūdžių, kurių ieškau atsirinkdamas darbuotojus. Todėl tikrai teikčiau pirmenybę darbuotojui, kuris yra dalyvavęs šioje programoje. Dar besimokydamas mokykloje Jungtinėje Karalystėje, joje dalyvavau ir aš pats. Tai buvo viena geriausių patirčių mano gyvenime.

Tom Nickolson

picerijų „Jurgis ir Drakonas“ ir „Brooklyn brothers“ savininkas, turintis sidabro ženklelį

bottom of page