DofE dalyvių istorijos

 • Raminta Beraitė

  Raminta Beraitė

  „Mokykla turėtų būti labiau panaši į DofE programą“ - teigia Raminta Beraitė.

 • Viačeslav Judin

  Viačeslav Judin

  "Esu įsitikinęs, kad svarbiausia - rasti pusiausvyrą savo gyvenime, atrasti savo vietą pasauly. Tad dabar ir esu savojo balanso ieškojimuose. Manau, dalyvavimas DofE apdovanojimų programoje gali padėti šioje paieškoje."

 • Emilija Čekavičiūtė

  Emilija Čekavičiūtė

  "Bronzos ženklelis, kurio aš siekiu DofE apdovanojimų programoje, ne tik įrodys mano sugebėjimus ar pažymės atliktas veiklas, bet ir patvirtins norą ir nepasidavimą tobulėjant, sugebėjimą džiaugtis mažais dalykais ir frazę, kad svajonės pildosi!"

 • Eugenijus Žvykas

  Eugenijus Žvykas

  Iš Panevėžio kilęs Eugenijus šiuo metu gyvena ir dirba Kaune. Jis - oftolmologas rezidentas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) klinikose. Šiame filmuke Eugenijus prisimena princo Filipo vizito Lietuvoje detales ir pasakoja apie savo patirtį dalyvaujant programoje.

 • Kajus Baidžajevas

  Kajus Baidžajevas

  Kajus DofE apdovanojimų programoje dalyvavo besimokydamas Panevėžio 5-ojoje mokykloje ir pasiekė sidabro ženklelį. Šiuo metu jis mokosi Šefildo universitete (Jungtinė Karalystė). Jo sritis - molekulinė fizika.

 • Ugnė Gabrėnaitė

  Ugnė Gabrėnaitė

  Man 17-a metų ir mokausi Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje. Dalyvaudama DofE apdovanojimuose turėjau galimybę išbandyti save įvairiose srityse ir atrasti naujų aistrų bei hobių. Aš aktyviai savanoriauju, domiuosi fotografija, šią vasarą turėjau galimybę išvykti į Suomiją dalyvauti sidabro lygmens žygyje. Jau esu pasiekusi bronzos ženklelio, greitu metu atsiimsiu sidabrinį. Esu laimingas žmogus, bet esu patyrusi visko. Todėl apie viską iš pradžių...

 • Dobilė Minkutė

  Dobilė Minkutė

  Dvyliktokė Dobilė Minkutė vykdydama DofE apdovanojimų programoje įgautus įgūdžius pritaikė dar tą pačią vasarą, o ateityje planuoja kaip neatsiejamą būsimų studijų dalį.

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame