Naujienos

 • DofE bendruomenės konsultacija

  DofE bendruomenės konsultacija

  27. lapkričio 2020

  Naujienos

  Lapkričio 26 d. vyko DofE konsultacija su viešnia – lektore Lina Daniene. Nors įprastai konsultacijos jau keletą metų vykdavo regionuose, šįkart, dėl gerai žinomų priežasčių, susitikome Zoom.

 • Tapk DofE žygių ekspertų grupės nariu!

  Tapk DofE žygių ekspertų grupės nariu!

  20. lapkričio 2020

  Naujienos

  DofE programai veikiant ne vienerius metus Lietuvoje, daugėja patyrusių žygių vadovų, vertintojų bei aukso lygį pasiekusių dalyvių, kurių patirtis būtų naudinga visoje Lietuvoje veikiantiems mažiau patyrusiems žygių vadovams bei vertintojams.

 • Neformalus ugdymas formaliojo ugdymo sistemoje

  Neformalus ugdymas formaliojo ugdymo sistemoje

  18. lapkričio 2020

  Naujienos

  Dalijamės su visais DofE vadovais, žygių vadovais, koordinatoriais ar tiesiog neformaliuoju ugdymu besidominčiais žmonėmis metodine priemone, apibendrinančia keturias tarptautinių mokymų dalis.

 • Baigiau DofE programą, kaip tai panaudoti?

  Baigiau DofE programą, kaip tai panaudoti?

  3. lapkričio 2020

  Naujienos

  Sveikiname! Tai tikras pasiekimas, pripažįstamas tarptautiniu mastu – tikrai yra kuo didžiuotis! Tikriausiai tau kilo klausimas – o ką man daryti su apdovanojimu? Kaip tai gali padėti ruošiantis studijoms ar žengiant į darbo rinką?

 • Darbo pasiūlymas DofE programos regiono koordinatoriui (-ei) Vakarų Lietuvai

  Darbo pasiūlymas DofE programos regiono koordinatoriui (-ei) Vakarų Lietuvai

  22. spalio 2020

  Naujienos

  The Duke of Edinburgh’s International Award (DofE) programa Lietuvoje yra pasaulinė neformaliojo švietimo sistema, padedanti kiekvienai ateinančiai jaunimo kartai atrasti savo tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje: geriau pažinti save, įgyti naujų įgūdžių, vystyti talentus, stiprintų pasitikėjimą savimi. Jei tau rūpi jaunimo ir Lietuvos ateitis, svajoji apie dinamišką ir prasmingą darbą, nebijai iššūkių bei gali savo žinias, patirtį ir energiją skirti sėkmingam DofE programos vystymui Lietuvoje, tuomet kviečiame Tave prisijungti prie mūsų komandos.

 • Vilniuje įteikti Edinburgo hercogo apdovanojimai

  Vilniuje įteikti Edinburgo hercogo apdovanojimai

  28. rugsėjo 2020

  Naujienos

  2020 m. rugsėjo 23 ir 24 d. Vilniuje vyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Per dvi dienas 261 jaunas žmogus iš visos Lietuvos buvo apdovanotas aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais. Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley įteikė 2 aukso ženklelius, išskirtinai pagerbdamas ilgiausiai ir atkakliausiai programoje dalyvavusius DofE programos dalyvius Kariną Bishop ir Edvard Volodkevič, jų DofE vadovę Vilmą Šikšnienę. Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė įteikė sidabro ir bronzos apdovanojimus.

 • Viešo kalbėjimo mokymai "Stories of Changes 2020"

  Viešo kalbėjimo mokymai "Stories of Changes 2020"

  28. rugpjūčio 2020

  Naujienos

  Net 73 proc. pasaulio žmonių jaučia baimę kalbėti viešai. Tačiau kasdieniame gyvenime viešas kalbėjimas yra dažnas palydovas, nes poreikis kalbėti prieš auditoriją prasideda jau mokykloje: pristatyti projektą, atsiskaityti žodžiu, o kur dar egzaminų kalbėjimo dalis. Vėliau viešai kalbėti tenka universitete, dar vėliau darbo pokalbių metu, o galiausiai profesinėje veikloje, pristatant rezultatus, kuriant naujus projektus ir t.t.

 • Connecting the Award

  Connecting the Award

  20. rugpjūčio 2020

  Naujienos

  Would you like to take part in connecting the world? Are you an open-minded, inspiring and easy-going Award participant who enjoys meeting young people from other countries and would like to try new things? If you are, then you will love the Award Ambassadors from Bulgaria’s new international project. Connecting the Award!

 • Jaunuolių žygis Islandijoje: grožis ir ekstremalus oras privertė net šaukti iš visų plaučių

  Jaunuolių žygis Islandijoje: grožis ir ekstremalus oras privertė net šaukti iš visų plaučių

  18. rugpjūčio 2020

  Jaunimo neformaliojo ugdymo programos DofE aukso lygio dalyviai rugpjūčio 5-8 dienomis Įveikė 80 kilometrų žygį Islandijos laukinėje gamtoje, keliavo iš Landmanalaugar į Porsmork. Penki jaunuoliai keturias paras praleido Islandijos kalnuose, ir kaip patys sako, žygiuodami per lietų, audrą, perbridę tris upes, aikčioję nuo neapsakomo gamtos sukurto grožio, galvoje kiekvienas kėlė klausimą – kur yra mano ribos?

 • Try everything you can and see what sticks

  Try everything you can and see what sticks

  10. rugpjūčio 2020

  Naujienos

  Gold award participant Gleb from Vilnius, shared thoughts about his Award experience and how he has been able to pivot in the COVID-19 crisis and do something productive.

Anksčiau | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 8 | Kitas

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame