top of page

Prestižinė DofE programa jaunimui auga ir kviečia jungtis naujas organizacijasTik kartą metuose DofE (The Duke of Edinburgh's International Award) kviečia teikti paraišką ir prisijungti prie pasaulinės, britų karališkosios šeimos globojamos neformaliojo švietimo programos.


DofE programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteikia 14–24 metų jaunimui praktinių gyvenimiškų įgūdžių, ugdo drąsią, atsakingą, savarankišką asmenybę, gebančią priimti sprendimus. Programa skatina ugdyti socialines-emocines kompetencijas, atpažinti savo talentus, išlikti fiziškai aktyviems, įgyti karjeros planavimo įgūdžių ir už tai gauti tarptautinį įvertinimą. 14–24 metų jauni žmonės tobulėja keldamiesi asmeninius tikslus įgūdžių, savanorystės ir fizinio aktyvumo srityse, leisdamiesi į žygį. Galima rinktis bronzos, sidabro, aukso lygius.


DofE programoje, pasaulyje veikiančioje jau beveik 70 metų, šiuo metu dalyvauja daugiau nei milijonas jaunų žmonių iš daugiau kaip 130 šalių ir teritorijų. Lietuvoje DofE įgyvendina beveik šimtas mokyklų, joje kasmet dalyvauja daugiau nei 1500 mokinių.

Programa dovanoja išskirtines patirtis ne tik joje dalyvaujančiam jaunimui, bet ir prie programos prisijungusiems pedagogams: jie kviečiami į pagal tarptautinį standartą organizuojamus akredituotus kvalifikacijos tobulinimo ir informacinius renginius, užmezga kontaktus ir tampa aktyvios bendruomenės dalimi.Programa, palaikoma Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Britų Ambasados Lietuvoje, siekia kurti stiprias bei tvarias partnerystes ir siūlo tapti DofE bendruomenės Lietuvoje dalimi.

Mokyklas ir kitas su jaunimu dirbančias organizacijas, norinčias įgyvendinti DofE programą nuo 2023 m. rugsėjo, kviečiame teikti paraišką www.dofeparaiska.lt. Paraiškos priimamos iki 2023 m. birželio 1 d. arba kol bus užpildytos šiems metams skirtos vietos.


Programą Lietuvoje koordinuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.


Programos pristatymą rasite čia: https://bit.ly/3mW3kjO

Comments


bottom of page