Mokymai

Norėdamas užtikrinti DofE apdovanojimų programos kokybę ir tarptautinių standartų laikymąsi, Nacionalinis apdovanojimų centras organizuoja progresyvius mokymo kursus. Mokymuose gali dalyvauti tik DofE licencijuotų organizacijų deleguoti asmenys, po mokymų jiems išduodami tarptautiniai sertifikatai. Lietuvoje šie sertifikatai prilyginami Ugdymo plėtotės centro akredituotoms programoms.  

Mokymo kursų metu yra siekiama skirtingų tikslų, priklausomai nuo jų tipo:

 • Įvadiniai programos mokymai, kurių metu gilinamasi į programos filosofiją ir vertybes, jauno žmogaus savarankišką mokymąsi, praktiškai mokomasi kaip padėti dalyviams išsikelti tikslus, pasirinkti norimas veiklas ir pozityviai vadovauti programai savo organizacijoje. 
 • Patyrusių programos vadovų mokymuose gilinamasi į refleksijų vedimo būdus ir formas, dalyvių apsaugos ir saugumo aspektus, analizuojamos praktinės situacijos. 
 • Žygių mokymų metu aiškinamasi, kokios yra žygio vertintojo atsakomybės, kas lemia žygio sėkmę, gilinamasi į jaunimo paruošimo žygiams aspektus, saugumo nuostatas, sudėtingų situacijų valdymą. 

Mokymai yra nemokami, dalyviai turi padengti tik kelionės į mokymus ir atgal kaštus. 

Daugiau informacijos apie mokymus galima gauti el. paštu inga.cesnaite@lvjc.lt arba telefonu +370 673 60335 (Inga).  

 

 • nuo 23.3.2017, 9:00 iki 25.3.2017, 17:00

  Mokymo kursai žygių vadovams

  Mokymo kursai žygių vadovams

  Žygių vadovų mokymai (1 lygmens) skirti organizacijų atstovams, kurios nori užtikrinti programos standartų laikymąsi organizuojant patirtinį jaunimo ugdymą gamtoje.

 • nuo 31.3.2017, 9:00 iki 2.4.2017, 18:00

  Tapk DofE žygių vertintoju!

  Tapk DofE žygių vertintoju!

  Tuos, kuriems rūpi jaunimo tobulėjimas ir mėgsta leisti laiką gamtoje, kviečiame prisijungti prie DofE apdovanojimų programos žygių vertintojų tinklo. DofE žygių vertintojai kviečiami dirbti savanoriškai ir tam bus specialiai parengiami. Tai ne tik prasminga, bet ir smagi veikla!

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame