Tapk DofE žygių vertintoju!

Tapk DofE žygių vertintoju!

22. kovo 2021

Naujienos

Mėgsti laiką leisti gamtoje ir tau rūpi jaunimo tobulėjimas? Tuomet kviečiame prisijungti prie DofE apdovanojimų programos žygių vertintojų – savanorių tinklo. Tai ne tik prasminga, bet ir smagi veikla!

Аpie žygių vertintojus

The Duke of Edinburgh‘s International Award programa yra pasaulyje gerai žinoma neformaliojo ugdymo programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programoje dalyvaujantis jaunimas vykdo įvairias veiklas: savanoriauja, sportuoja, tobulina įgūdžius ir eina į žygius gamtoje.

Mums labai svarbu, kad jauni žmonės, dalyvaujantys The Duke of Edinburgh‘s International Award programoje, žygių metu ne tik įveiktų iššūkius, patirtų nuotykių, bet ir atitiktų tarptautinius DofE žygių organizavimo standartus. Žygių vertintojai, dirbdami komandoje su žygių vadovais, stebi ar žygis atitinka tarptautinius programos reikalavimus. 

Siekdami užtikrinti kokybišką ir saugią dalyvių patirtį, norime garantuoti tarptautinių žygiams keliamų reikalavimų laikymąsi. Šių reikalavimų laikymosi užtikrinimas - specialiai apmokytų, tačiau su konkrečia dalyvių grupe nesusijusių (nepriklausomų) savanorių, pagrindinė užduotis.

Žygio vertintojo įgūdžiai

Savanoriai tampa žygių vertintojais po specialių apmokymų. Mokymų metu jie detaliau supažindinami su The Duke of Edinburgh‘s International Award programa, žygiams keliamais reikalavimais, vertintojų pareigomis, mokosi spręsdami problemines situacijas. Mokymai vyks gegužės 28-29-30 dienomis. Labai svarbus dalyvavimas visose trijose mokymų dienose. 

Mokymus baigusiems savanoriams bus išduodami DofE apdovanojimų programos sertifikatai, suteikiantys išskirtinę teisę vertinti šios programos nacionalines ir tarptautines dalyvių grupes konkrečioje (pasirinktoje) teritorijoje Lietuvoje.

Mokymus pabaigę žygio vertintojai tuo pačiu tampa ir žygių vertintojų tinklo nariais, todėl turi galimybę kartą per metus dalyvauti tinklo narių susitikime ir kelti savo, kaip žygio vertintojo, kvalifikaciją. 

Žygio vertintojų atranka

Jeigu Jums daugiau nei 25 metai, norite prisidėti prie jaunimo ugdymo ir mėgstate leisti laiką gamtoje, kviečiame tapti mūsų savanoriu - nepriklausomu žygio vertintoju!

Savanorių atrankos kriterijai:

·       Vyresni nei 25 m. asmenys;

·       Motyvuoti ir norintys skirti bent 10 dienų per metus savanoriškai veiklai;

·       Neturi neišnykusio teistumo;

·       Mėgsta gamtą, žygius bei stovyklavimą;

·       Geba dirbti savarankiškai bei komandoje; 

·       Turi vairuotojo pažymėjimą (privalumas);

  • Gali dalyvauti mokymuose visą jų trukmę.

Žygių vertintojų tinklo nario rekomendacija - didelis privalumas atrankoje. Jei susidomėjote, prašome užpildyti registracijos anketą iki balandžio 6 d. ir mes su jumis susisieksime. Savanorių atranka bus vykdoma remiantis anketų ir video /telefoninių pokalbių duomenimis. Pokalbių laiką suderinsime individualiai.

Kontaktai

Į visus kylančius klausimus atsakysime telefonu +370 606 80539 (Fausta) ar el. paštu fausta.tamasauskiene@lmnsc.lt

Daugiau naujienų

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu






Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame