Naujienos

 • Ugnė Kerulytė: „DofE programos pagalba nugalėjau savo baimes“

  Ugnė Kerulytė: „DofE programos pagalba nugalėjau savo baimes“

  19. kovo 2020

  Naujienos

  Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 20 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Savo mintimis su mumis pasidalijo Ugnė Kerulytė iš Pabradės! Ugnė turi DofE bronzos ženklelį ir siekia sidabro.

 • DofE padėjo pasirinkti studijas ir rasti draugus visam gyvenimui

  DofE padėjo pasirinkti studijas ir rasti draugus visam gyvenimui

  16. kovo 2020

  Naujienos

  Kovo 14 d. DofE Instagram istorijoje paskelbėme rašinių konkursą, kuriame kviečiam rašyti, kaip DofE padeda/padėjo jums atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje. Kitaip tariant, kaip padeda būti #worldready! Rašinių, kartu su nuotraukomis iš DofE veiklų, laukiame iki kovo 20 d. (imtinai) e. p. apdovanojimai@lvjc.lt Iš atsiuntusių rašinius, išrinksime 5 žmones, kuriems padovanosime metalinę DofE gertuvę. Pirmoji savo rašiniu su mumis pasidalijo Gabija Ažondenytė iš Skuodo! Gabija turi DofE bronzos ir sidabro ženklelius.

 • Kaip dalyvauti DofE programoje COVID-19 viruso protrūkio metu: idėjos kaip tęsti dalyvavimą liekant namuose

  Kaip dalyvauti DofE programoje COVID-19 viruso protrūkio metu: idėjos kaip tęsti dalyvavimą liekant namuose

  12. kovo 2020

  Naujienos

  Milijonai žmonių visame pasaulyje vienaip ar kitaip yra paveikti COVID-19 viruso protrūkio. Tam, kad pavyktų išvengti didesnio viruso plitimo ir užsikrėtimo atvejų, Lietuvoje pirmoji karantiną paskelbė Vilniaus miesto savivaldybė. Iki balandžio 17 dienos uždaromos visos ugdymo įstaigos, teatrai, atšaukiami įvairūs masiniai renginiai. Vyriausybė taip pat paskelbė apie dviem savaitėms uždraudžiamus masinius renginius, neveiks dienos centrai ir kitos panašios organizacijos.

 • Nepasiklysti tarp pasirinkimų ir galimybių gausos padeda mentoriai

  Nepasiklysti tarp pasirinkimų ir galimybių gausos padeda mentoriai

  4. kovo 2020

  Naujienos

  Kovo ketvirtą dieną, Jungtinės Karalystės ambasadoje Vilniuje, vyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (DofE) Online mentorių susitikimas. Susipažinti su savanoriais mentoriais ir kartu išgerti arbatos atvyko Jungtinės Karalystės ambasadorius Brian Olley.

 • Tapk DofE žygių vertintoju!

  Tapk DofE žygių vertintoju!

  8. vasario 2020

  Naujienos

  Mėgsti laiką leisti gamtoje ir ta rūpi jaunimo tobulėjimas? Tuomet kviečiame prisijungti prie DofE apdovanojimų programos žygių vertintojų tinklo. DofE žygių vertintojai kviečiami dirbti savanoriškai ir tam bus specialiai parengiami. Tai ne tik prasminga, bet ir smagi veikla!

 • S.M.A.R.T. tikslas – pusiaukelė link rezultato

  S.M.A.R.T. tikslas – pusiaukelė link rezultato

  30. gruodžio 2019

  Naujienos

  Naujieji metai, kaip pirmadienis ar pirmoji mėnesio diena, daugeliui tampa atskaitos tašku, kai norėtumėm pradėti pildyti sau duotus pažadus ir judėti link išsikeltų tikslų. Pateikiame keletą patarimų, kaip teisingai išsikelti tikslą, kurio trokštate pasiekti, ir primename S.M.A.R.T. tikslų kėlimosi metodą.

 • Training for Award Coordinators

  Training for Award Coordinators

  3. gruodžio 2019

  Naujienos

  Two Award Leaders from Lithuania are kindly invited to take part in the training ‘Non-Formal Learning and Youth Work Methods’.

 • Training for Award Leaders

  Training for Award Leaders

  21. spalio 2019

  Naujienos

  Two Award Leaders from Lithuania are kindly invited to take part in the training ‘How to Be a Good Award Leader’

 • Minkštųjų kompetencijų ugdymasis – raktas į jaunuolio ateitį?

  Minkštųjų kompetencijų ugdymasis – raktas į jaunuolio ateitį?

  4. rugsėjo 2019

  Į duris pasibeldus rugsėjui ir mokiniams vėl sugužėjus į mokyklas ne tik semiamasi akademinių žinių – ten modeliuojamas būsimas jauno žmogaus gyvenimas, nuolat svarstoma, „o kas toliau?“. Laikas ribotas, o pasirinkimo galimybių jaunimui, ką veikti laisvu laiku po pamokų ar pabaigus mokyklą – nesuskaičiuojama daugybė. Vieni tvirtina, kad studijos universitete – nebūtinos, galima verslą sukurti/ užsidirbti pragyvenimui ir be diplomo, kiti – kad studijuoti būtina, nes studijos aukštojoje mokykloje daugiau nei diplomas, rašoma pranešime žiniasklaidai. Treti tvirtina, kad dar mokykloje būdamas, jau gali investuoti savo laiką į „minkštųjų kompetencijų“ tobulinimą, nes šiuolaikiniai darbdaviai išmokys specifinių dalykų, tačiau padirbėti su savo asmenybe – jau paties jauno žmogaus investicija. Kai tiek daug galimų kelių, labai sunku suprasti, kuriuo labiausiai verta eiti. Apie tai, kaip tikslingiausia investuoti savo energiją ir laiką kalbamės su Inga Naujale – tarptautinės The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) programos jaunimui vadove Lietuvoje.

 • Eglė Daunoraitė: „Nesilygiuoju į žinomus žmones, mano tėvai yra autoritetas“

  Eglė Daunoraitė: „Nesilygiuoju į žinomus žmones, mano tėvai yra autoritetas“

  2. rugpjūčio 2019

  Naujienos

  Šią vasarą, liepos-rugpjūčio mėnesiais skelbiame rubriką „Tikrasis auksinis jaunimas Lietuvoje“. Norime leisti pažinti jaunuolius, kurie savo išskirtine vidine stiprybe, veiklomis, užmojais yra tokie, kuriuos norisi pakalbinti, geriau pažinti ir sekti jų pavyzdžiu. Visi straipsnių herojai – DofE dalyviai, pristatome trečiąją rubrikos heroję – Eglę Dunoraitę – DofE aukso lygio dalyvę Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Kartu su komanda Eglė neseniai įveikė keturių dienų DofE aukso žygį Norvegijoje.

Anksčiau | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 9 | Kitas

DofE verslo organizacijoms

DofE apdovanojimų programa glaudžiai bendradarbiauja su socialiai atsakingomis verslo įmonėmis.

DofE gali pasiūlyti net keletą socialinės atsakomybės programų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai atitinkančią savo įmonės poreikius.

DofE jaunimo tyrėjams

Tobulėja ne tik DofE dalyviai, bet ir pati programa. Padėkite mums tobulėti tyrinėdami neformaliojo ugdymo poveikį.

Sužinokite pirmieji!

Užsisakykite DofE naujienlaiškį ir sužinokite apie DofE veiklą el. paštu.

Siųsti puslapį el. paštu


Patvirtinimo kodas
Patvirtinimo kodas
 

Prašome užpildyti privalomus laukus (pažymėti žvaigždute ( * ). Dėkojame